Лип
17
2011

Кіммерійці

ориянаПершими жителями України, що потрапили на сторінки робіт Гомера 2 тисячі 800 років тому стали кіммерійці. Гомер писав: «Мужи киммерийские обитали у реки Океан, а значит, в местах крайнего запада, вечно покрытого мраком, там, где находится вход в царство смерти». Той же Гомер в «Одісеї» північний берег Чорного моря називає землею кіммерійців. Виходячи з цього, історик Орест Субтельний вважає, що це й є перша письмова згадка про Україну.

Те, що кіммерійці жили на півдні підтверджує автор початку I століття нашої ери Страбон, римський історик. У праці «Географія»: «кіммерійці жили у Боспора Кімерійського в місцевості Теклурій». Кіммерійці перші люди, які започаткували в Україні її нову сторінку – залізний вік (Орест Субтельний).

Як же проходжали в останню дорогу кіммерійців? Разом з кіммерійцем у могилу клали їжу, зброю, коня, човна, іноді жінку чи дівчину. Потім ту могилу палили разом із мертвим. Іноді кіммерійців просто ховали, насипали високі могили і справляли поминки (тризну).

Кіммерійці – наші попередники, започаткували в Україні залізний вік, високоякісні вироби із заліза та мистецтво верхової їзди.киммерийцы

Немає коментарів »

RSS стрічка коментарів

Прокоментувати

Внесена до міфів стародавнього людства,історії,переказів,пісень українського народу,незабутня,як почута в дитинстві бабусина казка-отака вона-Хортиця,головний острів Дніпра!.

Яндекс.Метрика