Лип
17
2011

Кіммерія

катакомбная культураНа теренах колишньої Оріани в її північному Причорномор’ї з IX по VII століття до нашої ери жили люди. Згодом вони почали просуватись і в північніші землі України. Чимало вчених вважають, що ці племена перебрались в Україну з низин Волги, подолавши передгір’я Кавказу. Сталося це десь 1500 років до н. е.
А далеко на північ по лівобережжю Дніпра мешкало плем’я Сівера, по-іншому Севруки. Територія їх була велика, тяглась понад Десною, Сеймом, Трубайлом, Сулою. В ті часи вони вклинювались далеко в степ, включно до Тамані (Тмутаракань). Нашій історії відомо, що сіверський князь Ігор мріяв про Тмутараканське князівство на Таманському півострові. Хоч на цій землі з сивої давнини жили сінди – індійське плем’я, як вважає автор Гезіхій. киммерийцы и скифыЦі сінди заселили і долину річки Інд. В індійському епосі відоме плем’я. що жило на цих землях. Воно називалось су віри. Індійська традиція ставить знак рівності між сіндами і сувірами.
Геродот вивчав знаення етноніма сівери, особливо його звучання на грецькій мові, виходило як «кімери». Тож зрозуміло, що кімери – кімеріцйі – це ті самі сівери. Кімерія – це Сіверія. Перша згадка про кімерів сягає 3000 років. Але вони існували і раніше («Індо-Європа», ст. 72). Що це означає? А те, що кімери-сівери є автохтонним, постійним, а не прийшлим поселенням України.киммерийцы

Немає коментарів »

RSS стрічка коментарів

Прокоментувати

Внесена до міфів стародавнього людства,історії,переказів,пісень українського народу,незабутня,як почута в дитинстві бабусина казка-отака вона-Хортиця,головний острів Дніпра!.

Яндекс.Метрика