Чер
08
2011

Про сайт

Про сайтЧим вабила і вабить Хортиця до себе людей? Що загадкового таїть вона на своїх схилах? Який клімат на острові? Залізна поверхня, гори, долини, степ, пустеля чи тундра? Чи може тропіки? Коли і звідки примандрував Дніпро щоб оповити Хортицю? Чи була вона до цього островом? Походження малих островів, скель біля Хортиці, вплив на неї епохи зледенінь… Що залишилось на її поверхні з тих часів?

Погляди, викладені тут не відносяться автором до незаперечних. Можливо, з часом про Хортицю напишуть ґрунтовніше. Припускаємо, що  деякі  факти можуть мати розбіжності з думкою фахівців. АЛЕ! Цей сайт створено задля пізнання Хортиці, створено для людей, котрі люблять Хортицю та для тих ,хто на ній ніколи не бував. Наша ціль – розкрити сутність острова, поглибити Ваші знання про нього, дати вам покохати його. Щоб і в вашому серці жевріла частинка Хортиці – головного острова Дніпра! Сайт створено людиною, яка більше сорока років вивчала Хортицю та її історію, по частинам збирала народні перекази й легенди, знайомилась зі старожилами острова, побувала в усіх куточках улюбленої Хортиці. Сокур Анатолій Федорович – філолог за фахом – краєзнавець за покликанням. Людина, котра знає про Хортицю все.

На сайті створено галерею, яка буде постійно оновлюватись, щоб Ви могли побачити якомога більше улюблених куточків острова. Якщо Вам подобається сайт – залишайте свої коментарії, задля цього Вам потрібна лише коротка регістрація. Це займе лічені секунди, після яких ви зможете залишити свої побажання та пропозиції щодо сайту. Ми сподіваємось на його вдосконалення і просимо Вас допомогти нам у цьому.2 коммент. »

  • igor

    Как связаться с Анатолием Федоровичем, я тоже увлекаюсь краеведением

    Прокоментовано 01.11.2011
  • admin

    Вы можете написать ему письмо на адрес sokur.a@inbox.ru

    Прокоментовано 01.11.2011

RSS стрічка коментарів

Прокоментувати

Внесена до міфів стародавнього людства,історії,переказів,пісень українського народу,незабутня,як почута в дитинстві бабусина казка-отака вона-Хортиця,головний острів Дніпра!.

Яндекс.Метрика