Лип
16
2011

Сумарія

бюст ЗевсаУривки з лекцій, які читав Сокур Анатолій Федорович на зібранні політичного об’єднання «Свобода» 10 квітня 2011 року.

З часом Оріяна почала відчувати певний вплив на хід подій  державі від заселення її індоєвропейцями. Вони прийшли із власною назвою Сумери, з теренів Східного Закарпаття. Зараз ця територія відноситься до навколишностей Семигорода. Як наслідок цього переселення Оріяну почали називати Сумарія. Ми знаємо, що головним богом у стародавніх греків був Зевс. Та от що цікаво: він не народився в Греції чи на Кіпрі. Виявляється, культ Зевса занесен в Грецію з української землі під назвою Сумарія. Хоча цей культ не започаткований і в Сумарії, доводить «Індо-Європа», – він виник десь у тому краї, звідки сумери прийшли в Месопотамію. культ ЗевсаЗ огляду назви пра-України після Оріяни, можна спробувати пояснити деякі назви населених пунктів сучасної України. Ось, скажімо, обласний центр місто Суми, де початком слова є «сум», «сумери». Тож чи ще не з часів Сумарії існувала назва цього міста? Чи острів Суматра в Східній Азії, в індійському океані. Сумарія для нас залишається одним із етапів розвитку української нації на теренах планети Земля.

Немає коментарів »

RSS стрічка коментарів

Прокоментувати

Внесена до міфів стародавнього людства,історії,переказів,пісень українського народу,незабутня,як почута в дитинстві бабусина казка-отака вона-Хортиця,головний острів Дніпра!.

Яндекс.Метрика